Swiss Gold Clinic

Agjent/e i/e thirrjeve

	 	 

Swiss Gold Clinic, kompani e re per sherbime mjeksore ne Kosove, eshte duke kerkuar kandidat te interesuar per poziten informues rreth problemeve mjeksore.

Lokacioni               Prizren
Data e fundit          28.02.2021
Pozita                    Agjent/e i/e thirrjeve
Aplikimi                 Dergoni CV dhe një leter motivuese ne: hrswissgold@gmail.com

Kushtet dhe kriterët:

  • Njohuri te pergjithshme në mjekësi,
  • Studentet apo te diplomuarit ne ndonjëren nga degët e mjekësisë kanë perparesi,
  • Të flisni gjuhën Shqipe rrjedhshem, njohja e nje gjuhe te dytë (Anglisht ose Gjermanisht)
  • Shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi
  • Pervoje ne call center (jo obligative)
  • Vërtetimi që nuk jeni nën hetime (Gjykatë-Polici).
Shikime 5064
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC