SushiCO

Vende të lira të punës (10)

	 	 

KONKURS PUNE

Kompania:                 SushiCo Kosova Sh.P.K

Afati për aplikim:       Deri më: 26.02.2021

Pozitat:                      

  • Ndihmës kuzhinier/e;
  • Kamarier/e
  • Banakier/e
  • Arkëtar/e;
  • Pastrues/e;
  • Shpërndarës për Ushqim me Porosi (Delivery)

Për kompaninë

SushiCo Kosova Sh.P.K është kompani e themeluar në vitin 2018 dhe është partner i franshizës SushiCo.

Detyrat:

Detyrat caktohen në bazë të pozitës për  të cilën aplikonon kandidati.

Njohurite dhe Aftësitë

  • Përvojë në fushën e kërkuar
  • I/e orientuar drejt detajeve dhe në gjendje të mbajë nivel të lartë të përgjegjësisë dhe të
  • Saktësisë për të gjitha detyrat e punës;
  • Aftësi për të komunikuar me punonjësit dhe klientët në mënyrë profesionale dhe me mirësjellje;

Të gjithë të interesuarit janë të mirëseardhur.

Kandidatët që plotësojnë kriteret e lartcekura, luten që CV’të e tyre me fotografi, t’i dërgojnë në e-mailin:

info@sushicokosova.com

Shikime 5870
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC