Chickn’ Pub

Kamarier/e (3), Shankist/e

	 	 

Chickn’ ekipa po t’pret – Bonu pjesë e jona!

Chickn’ Pub me lokacion në Prishtinë hap konkurs pune për pozitat:

  • Tri (3) Kamariere
  • Një (1) Shankiste

Kualifikimet e preferuara:

  • Të ketë përvojë të kënaqshme të punës
  • Të ketë të kryer shkollën e mesme
  • E preferuar njohja e gjuhës angleze

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • T’u përmbahen rregullave të vendosura nga Chickn’ Pub për pastërtinë dhe shërbimin e klientëve
  • Të ndërtojnë mentalitetin “Klienti është Mbret”
  • Të jetë komunikative dhe bashkëpunuese

Chickn’ Pub ofron ambient pune superior me paga konkuruese për tregun e punës!

 

Të  interesuarat për këto pozita mund të kotaktojnë për të aplikuar dhe për t’u informuar më shumë në: chicknpubprishtine@gmail.com ose ne 049 536 111   

Kokursi është i hapur nga data 21.01.2021 deri më 31.01.2021.

Shikime 1511
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC