Tai Sweets

Punëtor/e në Albi Mall

	 	 

Tai Sweets kërkon të rekrutojë punetorë për piken në Albi Mall - Prishtinë.

Benefitet: Tai Sweets ofron pagë konkuruese dhe bonuse për shitje të ekipës.

Ju përfitoni vend të punës stabil, përvojë nacionale me mundësi internacionale, retreat të rregullt në rajon dhe më gjerë.

Nga ju kërkohet :

Profesionalizëm, çasje serioze për objektivat e pikës dheKorrektësi.

Për cdo informatë shtesë për brendin mund të vizitoni rrjetet tona sociale.

CV bashkangjitur me një foto mund ta dërgoni në: info@taisweets.com

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të ftohen për intervistim.

Shikime 2415
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC