The Entertainer

Menaxher, Mbikqyrës, Shitës

	 	 

KONKURS PUNE në The Entertainer në Albi Mall, Prishtinë, për pozitat:

  1. MENAXHER
  2. MBIKQYRËS
  3. SHITËS

Për të apikuar, dërgoni CV në: jobs@axiom-ks.com

Paga konkuruese si dhe përfitime tjera. 

Konkursi është i hapur deri më 25 Janar 2021

The Entertainer

Shikime 1823
Kategoria Menaxhment
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC