Tiffany National Restaurant

Ndihmës/e Kuzhine

	 	 

Restauranti Tiffany National Restaurant  shpallë konkurs për pozitën:

Ndihmës/e Kuzhine

Detyrat dhe Përgjegjësitë :

 • Bënë përgatitjen e sallatave dhe ushqimeve të tjera përcjellëse;
 • Jep ndihmën në kuzhinë duke ndihmuar Kuzhinierin/en kryesor/e;
 • Të mbajë gjithmonë paster byfenë;
 • Kërkesa të tjera nga stafi.

Kualifikimet:

 • Aftesi te shkelqyera komunikimi;
 • Aftesi te mira ne Skare dhe ne Furre;
 • Aftesi ne pune ekipore - Bashkëpunues/e dhe dëgjues/e i/e mire;
 • Aftesi organizative;
 • Shkathtësi dhe shpejtësi;
 •  Kurioz/e dhe dëshirë për të mësuar;
 • Pasionant për kuzhinën dhe punën në ekip;
 • Ambicje të larta ne gastronomi;
 • Njohuri në përgatitjen e ushqimeve tradicionale dhe ndërkombëtare;
 • Përvojë e mëparshme e punës në kuzhinë.

Te gjithe te ineteresuarit mund te aplikojne permes emailit tiffany.restaurant@hotmail.com apo numrit te kontaktit 044/350-550 apo 038/244-040

Shikime 1093
Kategoria Gastronomi
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC