Tartine Deli

Ndihmëse kuzhiniere / enëlarëse

	 	 

Tartine Deli ofron vend të lirë pune për pozitën:

  • Ndihmëse kuzhiniere/enëlarëse

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Entuziazëm dhe pasion për të ofruar shërbim të shkëlqyer;
  • Përpikmëri, mirësjellje dhe kujdes ndaj klientëve;
  • Ambicie dhe motivim.

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të aplikojnë duke  të dërguar CV-në në email adresën info@tartinedeli.com ose të lajmërohen në +38349151000

Shikime 1527
Kategoria Gastronomi
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC