Dolcetto Vjosa

Kamarier, Banakiere, Pastiqere

	 	 
Pastiqeria “Dolcetto Vjosa” kërkon të zgjerojë stafin dhe ka shpallur konkurs për këto pozita:
 
Kamarier (2)
Banakiere- femer (2)
Pastiqere me pervoje (2)
 
Lokacioni i vendit të punës: Rruga C, Mati 1, Prishtine
Për të aplikuar ju lutem na kontaktoni në këtë numer:
044 111090
Shikime 3359
Kategoria Gastronomi
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC