Symphony

Kamarier/e (2), Banakier/e (2)

	 	 
Restaurant "Symphony" me lokacion në Prishtinë, kërkon të zgjeroj stafin dhe kërkon punëtor në këto pozita:
  • 2 Kamarier/Kamariere
  • 2 Banakier/Banakiere

Kualifikimet e kerkuara per keto pozita jane: 

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi;
  • Aftësi në punë ekipore;
  • Aftësi organizative;
  • Përvoja e punës është përparësi (jo obligative)
Nëse jeni të interesuar t'i bashkoheni ekipit tonë, na kontaktoni në numrin: 044440184 dhe 044399775.
Shikime 1661
Kategoria Hoteleri
Skadon 9 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC