Librex

Agjent/e i/e shitjes në teren (30)

	 	 
Ke menduar te fillosh punen me orar te caktuar dhe me nje pune ne zyre apo te leht, me pushim javore .
Ne jemi ne kerkim te:
Agjentave Tregtar (Meshkuj - Femra)  
Ne ofrojme kushte shume te mira te punes, me standarde te larta, si dhe shperblime te ndryshme e duke dyfishuar pagen, plus me bonuse te ndryshme, ditore, javore si dhe mujore.
 
Per t'u bere pjese e stafit tone duhet te plotesoni keto kushte:
  • Te jeni mbi moshen 18- vjeqare
  • Te jeni komunikative 
  • Te jeni te gatshen te punoni ne grupe
  • Te keni patent shofer kategoria (B)
  • Te keni vetur personale.
Kompania ofron seminare te ndryshme ,mbrenda dhe jasht shtetit , per avansim te lart te bashkepunetoreve tane.
Ata te cilet deshiroj te behen pjes e jona mund te aplikone dhe te dergojn CV-it e tyre ne E-mailin tone: librexfr@gmail.com
Librexveton@gmail.com
Apo telefononi: +383(0)45/101-808
+383(0)45/216-019
Shikime 3685
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC