Kiri Trees

Agjentë të Gjuhës Gjermane

	 	 

Kiri Trees LLC

Shpall konkurs për agjenta në gjuhën Gjermane

E Hëne - E Premte

Orari i punës: 10:00 - 18:00

Cfarë Ofrojmë ne:

  • Paga të kënaqshme dhe konkuruese në treg
  • Kontratë të rregullt në bazë të kodit të punës
  • Bonuse motivuese, duke shpërblyer aftesinë tuaj

Kërkojmë:

  • Aftësi të shkelqyera komunikimi në gjuhen Gjermane
  • Të punohet në grup
  • Ambicie dhe vendosmeri

Lokacioni Ulpian (afer Interex/24h)

Kontakti në Viber dhe Whatsapp: +38349212048

Për të aplikuar dergoni CV-n në E-mail: kiritrees.k@gmail.com

Shikime 2323
Kategoria Telekomunikim
Skadon 11 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC