Jungle

Trajnim për Web Design

	 	 

Mësoni web design në mënyrë më të shpejtë dhe më të lirë nga komoditeti i shtëpisë tuaj. 

Ky trajnim është zgjedhja më e mirë për këdo që dëshiron të fillojë karrierë në fushën e web design.

Trajnimi përfshin parimet themelore të dizajnit të webit dhe një proces të lehtë për tu ndjekur për krijimin e faqeve të suksesshme. Ky trajnim ligjërohet nga ekspertë dhe ju ndihmon të filloni një karrierë në krijimin e web faqeve. Trajnimi përfshin udhëzime hap pas hapi dhe seanca personale të konsultimit me profesionistë të editimit të videos.

Kjo është mënyra më e mirë për të zhvilluar aftësitë tuaja. Me trajnimin tonë praktik, ju do të bëheni më krijues, të fitoni më shumë para DHE të punësoheni nga partnerët tanë.

Në fund të trajnimit ju do të keni mundësi të punësoheni nga partnerët tanë.

Data e fundit për regjistrim është 6 Janar.

Regjistrohuni në linkun e mëposhtëm:

https://forms.gle/eLubrQ1SqZ9viUvr7

Regjistrohu dhe ndjek ligjëratat Online.

Numri i orëve: 50

Orari: çdo të Hëne, Mërkurë dhe të Enjte 18:00-21:00

Çmimi: 300 € (-40%) = 180 €

Pagesa mund të bëhet deri në 3 këste.

20 vende të lira

Data e fundit për aplikim: 27 Janar

Në program do të mësoni:

  • UX Design
  • UI Design
  • HTML
  • CSS
  • JavaScript
  • Personal Portfolio

Për më shumë informata na kontaktoni në:

  • info@jungle-ks.com
  • 048 77 00 44
Shikime 1603
Kategoria Edukim
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC