Gift & Flower Shop

Punëtore për dekorim

	 	 

Gift & Flower Shop hap konkurs për vend të lirë pune

Punëtore për dekorim

Kualifikimet:

  • Të kenë përvojë pune në lulishte dhe dekore;
  • Të jenë fleksibile që të punojnë pas orarit (me pagesë);
  • Të jenë në gjendje për kontratë afatgjatë;
  • Të jenë kreative në punëdore (dekore, mbështjellje të buqetave, kujdes ndaj luleve);
  • Pas muajit të 3-të, kushtet e punës rriten.
  • Të jenë 21-30 vjeç;

Orari: 8 orë, E hënë - E shtune

Të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të aplikojnë, klikoni në butonin "Apliko".

Shikime 5538
Kategoria Art & Dizajn
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC