Meridian Express

Vende të lira pune (12) - Prishtinë, Gjilan

	 	 

Vende të lira të punës

Me moton “n’derë t’shtëpisë”, Meridian Express operon me 40 dyqane në territorin e Kosovës, ku qëllimi ynë është shërbimi i konsumatorëve tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes.

Fokusi ynë ndër vite vazhdon të mbetet zhvillimi i vazhdueshëm profesional i punonjësve dhe krijimi i një ambienti pozitiv dhe etik të punës, prandaj ne ju inkurajojmë që të i bashkangjiteni familjes sonë në poziten e lirë si më poshtë:

 1. Menaxher/e i/e Pikës
 2. Menaxher/e i/e Këndi Ushqimit
 3. Asistent/e Menaxher/e i/e Pikës
 4. Arkëtar/e
 5. Sektorist/e
 6. Asistent/e Kuzhinier/e
 7. Kuzhinier/e
 8. Ndihmës/e në Kuzhinë
 9. Shitës/e
 10. Barman/e
 11. Kamarier/e

Pozitat a) - k) janë të hapur në Prishtinë ndërsa pozita k) vlenë edhe në Gjilan.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në e-mail adresën apliko@meridianexpress.com.

Konkursi do të jetë i hapur nga data 15 Dhjetor 2020 deri më 15 Janar 2021.

Shikime 8687
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC