Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit

Drejtor i Përgjithshëm i Teatrit Kombëtar të Kosovës

	 	 

Shikime 417
Kategoria Menaxhment
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC