M3 Logistics

Shofer me orar të pacaktuar

	 	 

Konkurs Pune

M3 Logistics eshte kompani kosovare per transportin e mallrave mrenda vendit, rajon dhe me larg.

Shpall konkurs per:

Shofer me orar te pacaktuar –

(1 pozite)

Kushtet e punes:

  • Pervoje pune si shofer ne vendet e rajonit (e preferueshme te kete edhe pervoje pune ne vendet e tjera nderkombetare);
  • Patente shofer te kategorise C;

Detyrat e punes:

  • Te vozise furgon ose kamion;
  • Te kete pergjegjesi ne mledhjen dhe dorezimin e dokumentacionit;

Kualifikimi:

  • Te kete te perfunduar shkollen e mesme,
  • Te jete i gateshem te punoje sipas diteve te punes te caktuara paraprakisht dhe me orare te zgjatura,
  • Te kete miresjellje ndaj klienteve;
  • Te jete i motivuar dhe i kujdeshem ne detyrat qe i caktohen
  • Njohja e gjuhes angleze dhe serbe-niveli mesatar.

Aplikimi mund te behet duke e dorezuar CV apo vetem duke e

pershkruar pervojen tuaj ne

email-in: info@m3-logistics.net

prej 23.11.2020 deri 30.11.2020.

Shikime 1937
Kategoria Transport
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC