Auto Domaniku

Agjent i shitjes (2)

	 	 

Apliko per poziten:  AGJENT I SHITJES   auto pjese (2 pozita te lira)

Nga: AUTO DOMANIKU

Lokacioni: Prishtine

KONKURS

Titulli i pozites:

  • Agjent i shitjes

Per Rajonin e Prishtines

Kriteret e punesimit per poziten:

  • Duhet te kete pervoje pune ne poziten e shitjes.
  • Te kete aftesi te mira komunikuese, prezantuese dhe bindese.
  • Te kete njohuri te mira ne perdorim te kompjuterit.
  • Te posedoj patent shofer te kategorise B.

Te gjithe te interesuarit duhet te dergojn CV ne: info@autodomanik.com

Konkursi eshte i hapur deri me  20/12/2020

Shikime 1345
Kategoria Shitje
Skadon 22 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC