ICONIC service & contact center

Vende të lira të punës (12)

	 	 
Iconic Service & Contact Center është kompani marketingu e cila merret me marketing online, tani po zgjeron veprimtarinë e saj edhe në fushën e Call Center.
Me rritjen e shërbimeve të ofruara Iconic është në kërkim të stafit të ri.
Nëse ju pëlqen komunikimi me klientë, ju pëlqen një ambient miqësor i punës me mundësi për zhvillim në karrierë në projekte të suksesshme botërore atëherë bashkohuni me ne!
Ne jemi në kërkim të Gjermano-folësve b2 / c1  
9 vende për Leadsgenerierung dhe 3 vende për Verkauf.
Me ne ju përfitoni kontratë të rregullt pune.
Pagë mujore konkuruese.
Bonuse Mujore.
 
Kualifikimet dhe përgjegjësitë e kërkuara:
  • Përvojë pune në Call Center
  • Të flisni rrjedhshëm Gjuhën Gjermane në kategoritë e caktuara
  • Fleksibil në orar të punës
  • Aftësi të mira komunikuese
  • Aftësi në punë grupore
  • Të motivuar për punë
APLIKO TANI!
Kandidatët që plotësojnë kushtet do të kontaktohen për intervistë.
Lokacioni në Lakrishte (te hekurudha)
Dërgo CV-në tënde në e-mail: zentrale.iconic@gmail.com
+383 45 331 312
Shikime 3040
Kategoria Telekomunikim
Skadon 22 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC