GERMANIKOS

10 motra / teknik medicinal - Gjermani

	 	 

Kompania Germanikos GmbH kërkon 10 motra / teknik medicinal për ndërmjëtsim në Gjermani.

Të gjithë kandidatët duhet të kenë:

 • Diplomen e fakultetit ose te shkollës së mesme;
 • Licencen për punë;
 • Nivelin B2 të gjuhës gjermane;

Kushtet që ne ofrojmë:

 • Ne ju ofrojmë vende pune në klinika gjermane shtetërore;
  pagesa me tarifa shtetërore gjermane;
 • Njohje te profesionit mbrenda 6 muajve;
 • Ne i presim në Aeroport dhe i dërgojme në Klinikë;
 • Bëjme gjetjen e banesës;
 • Lajmrojmë në Qytet, Bankë, Sigurim shëndetësor, në entin për tatim;
 • Kandidatët kanë obligim vetëm shpenzimet që kërkon Qeveria gjermane për njohjen e profesionit (pasi që ne i kemi gratis shërbimet tona për të gjithë kandidatët në trevat Shqiptare)

Mënyra e aplikimit:

Ju mund të na kontaktoni në numrin: 004917631510378 ne Viber apo WhatsApp

Shikime 2080
Kategoria Shëndetësi
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC