StarLabs

Java Developers / Big Data (3 Seniors)

	 	 

StarLabs eshte ne kerkim te 3 Senior Java Developers te cilet jane te interesuar te punojne ne projekte me Big Data. Jemi ne proces te krijimit te nje ekipit te ri ne Big Data.

StarLabs sot ka ekipe prej 70 personave dhe eshte ne rritje e siper. Projekti dhe puna eshte ne baza permanente sikurse edhe te gjitha profilet tjera ne StarLabs. 

Pergjegjesite:

 • Mesimi sa me i shpejte i teknologjive qe klienti i StarLabs kerkon
 • Te punoje orare te plote
 • Te kete aftesi te komunikimit me klient dhe me ekipen e zhvillueseve
 • Te jete proaktiv dhe team player.

Aftesite:

 • Aftesi te mira ne Java dhe SQL (mbi 3 vite eksperience)
 • Eksperience ne tools si Qlikview, Qliksense, Sisense ose Tableau
 • Eksperience ne Linux edhe Windows environments.
 • Aftesi ne Python, Javascrip dhe Bash jane bonus
 • Niveli i gjuhes angleze te jete i larte
 • Te perballoje pune dinamike ne baza ditore
 • Te kete vullnet per te mesuar
 • Saktesi dhe fokus ne pune

Shikime 17123
Kategoria
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC