Aztech Electronics

Menaxher dhe Shitës

	 	 

Kompania AZTECH është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektroshtëpiakeve në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat:

Menaxher dhe Shitës - Suharekë

Kualifikimet:

 • Preferohet të ketë të përfunduar së paku shkollimin e lartë;
 • Preferohet përvojë pune relevante;
 • Të jetë metodik dhe i/e organizuar;
 • Fleksibil dhe i/e shpejt në zgjidhjen e problemëve;
 • Njohuri shumë të mira në kompjuter dhe produkteve që shet kompania;
 • Preferohet leje e vozitjes (kategoria B);
 • Preferohet të jene me vendbanim afër pikave të shitjes;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese me klientët.

Ne ofrojmë:

 • Orar fleksibil të punës;
 • Ambient dinamik të punës me fuqinë e kompanisë lider në tregun kosovar;
 • Mundësi reale të zhvillimit profesional;
 • Njohje të teknologjive sipas trendëve të zhvillimit, dhe
 • Pagë konkurruese.

Të interesuarit mund ta dërgojnë CV-në e tyre në: puna@aztech-ks.com

Afati për aplikim deri me datë: 30.11.2020

Për informatën tuaj, vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë nga Departamenti i Burimeve Njerëzore.

Shikime 2169
Kategoria Menaxhment
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Therandë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC