KosovaJob për Klientin

Tapetar, Zdrukthtar, Rrobaqepës/e, Punëtor i thjeshtë

	 	 

This job advertisement is not inteneded for KosovaJob, therefore it is published on behalf of a client.
Ky konkurs nuk është thirrje punësimi nga KosovaJob, por është i publikuar në emër të njërit nga klientët e KosovaJob. 


KosovaJob për Klientin hap konkurs për këto pozita:

  1. Tapetar
  2. Zdrukthtar
  3. Rrobaqeps/e
  4. Punëtor i thjeshtë

Për pozitat 1, 2 dhe 3 duhet të keni përvojë pune në fushën relevante.

Lokacioni: Prishtinë

Te gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes email adresës: diana.kosovo@gmail.com ose mund të na kontaktoni përmes numrit të kontaktit 044-150-270

Shikime 2032
Kategoria Të tjera
Skadon 9 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC