Swiss Call Group

Gjermano - Folës

	 	 

Kompania jonë tashmë me projekte të reja dhe stabile është duke u rritur dhe u zgjeruar çdo ditë, kërkesat janë shumë të larta për projektet tona madhështore nga partneret tonë në Zvicër dhe Gjermani për të punësuar të rinjët që flasin gjuhën Gjermane.

Ndërmarrja Swiss Call Group është kompani e cila merret me shërbime telefonike në tregun Gjermano-Folës.

Çdo punëtor do të fitoj:

  • Pagë fikse 800€;
  • Bonuse dhe provizione;
  • Trajnime profesionale;
  • Ambient miqësor dhe modern të punes;
  • Mundësi për rritje në karrierë

Prandaj ne kemi gjetur zgjidhjen per Ju!

Gjindemi ne Prishtinë, në shumë pika.

Email adressa: swissanagroup@gmail.com
www.swisscallgroup.ch

Nr. Kontaktues 043751052 ose 049307489

Numri për Viber dhe Whatsapp: +41767659522

Shikime 978
Kategoria Telekomunikim
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC