Reforma

Shitës në dyqan (auto-pjesë)

	 	 

Reforma, kompania lidere në Kosovë për shitjen e pjesëve të veturave me një përvojë mbi 20 vite në industrinë e automobilizmit, operon me gjithësejt 5 pika të shitjes në Prishtinë, Pejë, Prizren, Ferizaj, Fushë Kosovë. Reforma shpall konkurs për pikën e shitjes në Prishtinë dhe në Kodrën e Trimave në pozitën: Shitës në dyqan

Pozita: Shitës (auto-pjesë)

Kërkesat:

  • Të ketë njohuri/përvojë në industrinë e shitjes së pjesëve të veturave
  • Të jetë I aftë të punoj në katalogun për kërkimin e pjesëve TecDoc
  • Diplomë universiteti (E preferusheme)
  • Të disponoj patent shofer të kategorisë B
  • Të ketë aftësinë e të punuarit në grup
  • Të mos ketë vepra të hapura penale

Të gjithë të interesuarit CV mund ta dërgojnë në e-mail adresën: jobs@reforma-pr.com  në titull duhet shkruar pozita e punës për të cilën aplikoni. Afati I aplikimit është deri më datën 15.11.2020.
Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kompanisë do të kontaktohen!

Shikime 1169
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC