Matcha Coffee and Eatery

Shankist/e, Shpërndarës të ushqimit (delivery guy)

	 	 

PËR KOMPANINË TONË

Matcha Coffee and Eatery është një restorant i cili shërben ushqime të shëndetshme si supa, sallata, sandwich, smoothies, matcha tea & late, si dhe shumë coffee dhe ushqime të tjera.

POZITAT E LIRA
Shankist/e – Barista
Ndihmese kuzhine dhe
Shpërndarës të ushqimit (delivery guy)

DETYRAT DHE PËRGJEGJSITË

Për shankist/ e

 • Përgaditja e të gjitha llojeve të kafeve që janë në menu
 • Detyra të tjera rreth mirëmbajtjes së shankut, enëve dhe tavolinave.

KUALIFIKIMET

 • Përvoja e punës si shankist/e është përparësi.
 • Pervoja e punës në restorante është përparsi

Për ndimese kuzhine

 • Ndihme rreth përgaditjes se ushqimeve ne menu.
 • Detyra të tjera rreth mirëmbajtjes së kuzhines.

KUALIFIKIMET

 • Përvoja e punës si shankist/e është përparësi.
 • Pervoja e punës në restorante është përparsi

Për shpërndarës të ushqimit – Delivery guy

 • Dërgesa e ushqimeve në Prishtinë me motor elektrik dhe biciklet
 • Të ketë aftësi të mira komunikues
 • Të e njoh mirën Prishtinën me të gjitha lagjet dhe rrugicat e saj.

KUALIFIKIMET

 • Përvoja e punës si shpërndarës ushqimi është përparësi

MENYRA E APLIKIMIT

Dërgoni CV në e-mail tonë:
E-maili: matchacoffeeandeatery@gmail.com ose
Numri kontaktues (Viber): +383 43 82 92 82
Adresa: Fazli Grajqevci, no: 104, Prishtine 10000, Kosovo

Shikime 2521
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC