AGNA Kosova

Shitës/e (Prishtinë, Podujevë, Vushtrri dhe Prizren)

	 	 

Kompania Agna Kosova, pjese e kompanise Agna Group, nje prej kompanive me te suksesshme ne rajon, kerkon te punesoj Shites/e ne:

 1. Prishtine
 2. Podujeve
 3. Vushtrri dhe
 4. Prizren

Kualifikimet per Shites/e jane:

 • Te kete perfunduar arsimin e larte
 • Te kete pervoje ne shitje
 • Njohje e mire e paketes Microsoft Office
 • Patent shofer
 • Njohja e gjuhes angleze perben avantazh

Dokumentacioni i kerkuar per aplikim:

 • Curriculum Vitae (CV)
 • Referenca nga punëdhënës të mëparshëm (nëse ka)
 • Letër Interesi

Luten te gjithe te interesuarit te dergojne CV-te e tyre tek adresa e-mail: mimoza.jetullahu@agnagroup.com,

Afati i dorezimit te CV-se eshte deri me 15.11.2020.

Shikime 4265
Kategoria Shitje
Skadon 15 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC