Koral Group

Arkitekt/e

	 	 

Koral Group shpall konkurs për këtë pozitë të punës:

  1. Arkitekt/e

Kualifikimet:

  • Të ketë njohuri në ArchiCAD, AutoCAD ose ArtCAM;
  • Të jetë i/e gatshme për dizajnimin e mobiljeve sipas kërkesave të klientëve;
  • Të ketë përvojë ne matje dhe pergatitje të projektit për prodhim.
  • Përparësi: njohja e Corpusit ose programeve të ngjajshëm në prodhimin e mobiljeve.

Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin për punësim / CV në e-mail adresën: production@koralgroup.com apo të paraqiten tek zyret tona në Veternik.

Mob: 045 / 777 - 071    

Lagjja Veternik (Përballë Gorenjes)

Shikime 2139
Kategoria Arkitekturë
Skadon 9 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC