Royal R

Bagerist Skip

	 	 

ROYAL ®” SH.P.K

Shpall Konkurs për 2 vende të lira pune.

Pozita e punës: Bagerist Skip

Të gjithë të interesuarit duhet të dërgojnë CV-të dhe kopjen e dokumentave të kerkuara në zyret e Al-Petrol në Miradi e Ulët, Fushë Kosovë apo të na kontaktojnë në numrin +383 49 940 014 dhe në email hr.shell.rks@gmail.com.

Dokumentat e nevojshme për aplikim:

  1. Patent shoferin (kategorinë perkatse),
  2. Çertifikatën e mjekut (valide)
  3. Dokumentin që nuk jeni nënhetime nga Policia (obligative)

AFATI PËR APLIKIM NGA SOT 08.10.2020 –22.10.2020

Shikime 1594
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC