ELSA Group

Inxhinier i Teknologjisë për mbikqyrje të prodhimit

	 	 

KONKURS

Fabrika për prerrjen dhe përpunimin e granitit  dhe prodhimin e stiroporit  “ELSA GROUP”  në  Fushë Kosovë shpall konkurs  për këtë vend të lirë të punës:

  • Një Inxhinier i Teknologjisë për mbikqyrje të prodhimit
  • Për këtë pozitë kandidatet duhet të ken të kryer fakultetin perkates si dhe të ken 3 vjet pervojë punë në procesin e prodhimit.

Kandidatet e interesuar CV-në mund t’a dërgojn në ketë email adresë info@elsa-group.com dhe të n’a kontaktojnë në keta numra të telefonit: 049-905-910 ose  049-688-777

Konkursi mbetët i hapur 10 ditë pas dites së publikimit

Shikime 5550
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC