Pristine Original

Rrobaqepëse

	 	 

Pristine Original hapë konkurs për rrobaqepëse

Kërkojmë rrobaqepëse profesioniste dhe detajiste për qepje të materialeve me kualitet të lartë, të ketë energji pozitive dhe të jetë e përshtatshme për punë në grup.

Orari i punës: 08:00 - 16:00

Lokacioni: Prishtinë Qendër

Te gjith të interesuarit për punë ju lutem kontaktoni  në :

+383 44 584 109
Pruttisk@gmail.com
www.prstine.com

Shikime 1632
Kategoria Të tjera
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC