Axe Capital

Promotere dhe Prezentuese (12)

	 	 

K O N K U R S

Titulli i pozitës: Promotere dhe Prezentuese (12)

Nëse jeni me shoqe së bashku dhe dëshironi të punoni atëherë ky është vendi ideal për ju.

Mos hezitoni të aplikoni së bashku dhe njëkohësisht punoni dhe qëndroni së bashku

Kualifikimet

  • Kandidatët duhet të kenë moshën mbi 17 vjeçare;
  • Përvoje punë ne fushën e promocionit apo shitjes është përparësi;
  • Së paku shkolla e mesme;
  • Të jetë i/e afte të punoj me mbikëqyrje minimale;
  • Komunikimi i mirë me konsumatorë;

Të gjithë të interesuarit për pozitat e lartëcekura mund të aplikojnë duke dërguar CV-në tuaj dhe 1 foto (obligative) në Viber apo email adresën e më poshtme.

Tel: 00383(48) 880 111 ose axecapital.ks@gmail.com

Shikime 7447
Kategoria Marketing & PR
Skadon 59 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC