Star Hill Hotel&Spa

Vende të lira pune

	 	 
Bëhu pjesë e Star Hill!
Konkurs për:
  • Kamarier/e
  • Shankist/e
  • Nikoqire të dhomave (preferohet gjinia femërore)
  • Si dhe kamarier/e i cili ka njohuri për gjuhë Italiane.
Bëhu pjesë e familjes tonë duke dërguar CV në emailin tonë: info@star-hill.com
Shikime 3580
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC