Shell Kosova

Udhëheqës në Shell Kosova

	 	 

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Udhëheqës në Shell Kosova.

Kualifikimet dhe kriteret e nevojshme:

  • Shkollimi i lartë ekonomik, menaxhment dhe biznes grada master;
  • Njohja e gjuhës angleze e domosdoshme;
  • Patent shofer kategoria B.

Aplikimi duhet të bëhet vetëm online duke dërguar CV-në tuaj me foto përmes e-mail adresës: hr.shell.rks@gmail.com

Në Subjekt le të shënohet pozita për të cilën aplikoni.

Informata shtesë prej orës 8.00 - 17.00 në tel: +383 49 940 014

Shikime 3437
Kategoria Menaxhment
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC