StarLabs

Deutsch IT Helpdesk (1 pozite) - Tier 1

	 	 

StarLabs eshte ne kerkim te 1 personi qe flet gjuhen Gjermane shume mire dhe qe kane aftesi bazike teknike ne rregullimin e problemeve te zakonshme kompjuterike. Jemi ne proces te krijimit te nje ekipe te re qe do ti sherbej kompanise globale Berlitz per regjionin ne Evrope.

StarLabs sot ka ekipe me mbi 60 punetore dhe eshte ne rritje e siper. Projekti dhe puna eshte ne baza permanente sikurse edhe te gjitha profilet tjera ne StarLabs. 

Pergjegjesite:

 • Mesimi sa me i shpejte i teknologjive qe klienti i StarLabs kerkon
 • Te punoje orare te plote
 • Te kete aftesi te komunikimit me klient ne gjuhen Gjermane
 • Te jete proaktiv dhe team player.

Aftesite:

 • Njohuri ne siteme operative Windows dhe macOS
 • Njohuri ne rregullimin e problemeve te zakonshme me keto sisteme
 • Njohuri bazike ne rrjeta dhe internet
 • Niveli i gjuhes gjermane te jete i larte
 • Te perballoje pune dinamike ne baza ditore
 • Te kete vullnet per te mesuar
 • Saktesi dhe fokus ne pune

Shikime 1063
Kategoria
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC