The Body Shop

Store Manager, Beauty Consultants / Sales

	 	 

Body Shop

The Body Shop hap dyqanin e parë në Kosovë në Tetor 2020 dhe shpallë konkurs për këto pozita:

Store Manager
Beauty Consultants/Sales

Kandidatët preferohet të kenë përvojë relevante, aftësi shumë të mira komunikimi, të flasin
rrjedhshëm gjuhën angleze dhe të kenë njohuri për kozmetikë.

Apliko duke dërguar CV dhe Letër Motivuese në jobs@axiom-ks.com

Konkursi është i hapur deri më 01 Tetor 2020

Shikime 3088
Kategoria Menaxhment
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC