Creative Hub

Bursë deri në 50%

	 	 

FITO BURSË NË CREATIVE HUB DERI NË 50%

Bëhu profesionist i Fushës

Creative Hub ju jep mundësinë të gjithë atyre të cilët janë të interesuar në njërën nga karrierat e së ardhmes, të studiojnë në Akademitë e Creative Hub duke fituar bursa studimi deri në 50%.

Të gjithë të regjistruarit do të i nënshtrohen një Testit për Bursë, ku në bazë të rezultateve të tyre do të marrin edhe përqindjen e bursës.

Kjo është një mundësi ideale për ata të cilët duan karrierën e tyre ta fokusojn në njërën nga fushat në vijim :

Graphic Design

Digital Marketing

Human Resources

Web Design

Data Science

E-Commerce

Në këtë link i gjeni të gjitha informatat në lidhje me Akademitë tona: http://creativehubkos.com/academies-2/

Studentët që regjistrohen tek ne përfitojnë:

  • Çertifikatë të njohur ndërkombëtarisht
  • Mundësi të përfshirjes në Projekte praktike
  • Asistencë në gjetjen e punës
  • Fitojnë shkathtësi në profesionet më të kërkuara dhe të paguara në treg.

Apliko për Bursë dhe bëhuni profesionist i fushës përkatëse

Linku për aplikim: https://forms.gle/f5kwzuKqffZK4BLG6

Për më shumë informata kontaktoni tek contact@creativehubkos.com ose na telefononi në numri 049 334 437

Shikime 2868
Kategoria Edukim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC