GNTC Group sh.a.

Përgatitës/e të ëmbëlsirave (2)

	 	 

Përgatitje të ëmbëlsirave - 2 vende të lira

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • 3 vite përvojë pune në përgatitje të ëmbëlsirave
  • Eksperiencë ne përgatitje me marzipan
  • Ambicie dhe motivim

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të aplikojnë përmes numrit të telefonit:
049 77 77 60

Afati i aplikimit: 16.09.2020 - 30.09.2020
Aplikimi përmes telefonit të bëhet nga ora 09:00 - 17:00

Hotel Gorenje

Shikime 1467
Kategoria Gastronomi
Skadon 9 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC