Taprrap Delivery

Shpërndarës/e të ushqimit (5)

	 	 

Kompania Taprrap hapë konkurs për të pranuar 5 punëtorë ose punëtore për shpërndarje të produkteve ushqimore (delivery).

Kushtet për kualifikim janë:

  • Posedimi i lejes për qarkullim me makinë,
  • Gatishmëria për të vozitur skuter,
  • Përvoja e punës si shpërndarës/e (delivery),
  • Njohja e rrugëve dhe adresave në qytetin e Prishtinës 

Përparësi kanë kandidatet apo kandidatët që kanë përvojë në shpërndarje (delivery).

Për të aplikuar mund të kontaktoni në Viber në +38344101510 apo përmes email adresës: taprrap.delivery@gmail.com

Shikime 3016
Kategoria Transport
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC