Casa Rita Restaurant

Ndihmës Kuzhinier, Asistent Kuzhinier, Enëlarës/e

	 	 

Restaurant Casa Rita gjendet ne nje shtepi te vjeter e cila me vite i ka sherbyer nje familjes per te jetuar, dashuruar dhe qeshur. Puna e palodhshme se bashku me durimin e ka shnderruar kete shtepi ne nje restaurant qe mund te ofroje ngrohtesi dhe momente te kendshme.

Casa Rita hap konkurs per keto pozita

  • Ndihmes Kuzhinier
  • Asistent Kuzhinierit
  • Enelares/e

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në e-mail adresen casaritarestaurant@hotmail.com apo ne numrin +38344524442 (viber)

Konkursi do të jetë i hapur nga data 01 Shtator 2020 deri më 20 Shtator 2020.

Shikime 3556
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC