Swiss Call Group

Agjent/e telefonik/e

	 	 
Kompania jonë është duke u rritur dhe u zgjeruar cdo ditë,kërkesat jane shume të larta për projektin tonë madhështor nga partneret tonë në Zvicërr dhe Gjermani për të punësuar të rinjët që flasin gjuhen Gjermane.

Ndërmarrja Swiss Call Group është kompani e cila merret me shërbime telefonike në tregun Gjermano-Folës dhe tashmë operon me pike të re të tretë në Prishtinë.

Cdo punëtor do të fitoj
  • Kushte mbi mesataren
  • Trajnime profesionale
  • Ambient miqësor dhe modern të punes
  • Mundsi per rritje në Karrier
Prandaj ne kemi gjetur zgjidhjen per Ju!

Gjindemi ne lagjen e spitalit ,Mati 1 ,Muharrem fejza , Afer Akademisë së drejtsisë.
 
Email adressa: swissanagroup@gmail.com
www.swisscallgroup.ch

Nr. Kontaktues 043751052 ose 043555705
Shikime 4899
Kategoria Telekomunikim
Skadon 6 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC