Buna Group

Vende te lira pune (8)

	 	 

Konkurs pune

Hapet konkursi per:

  1. Mjeshtër të kualifikuar për mirëmbajtje servisim dhe modernizim të ashensorëve 2 pozita rroga fillestare 450 euro.
  2. Mjeshter per instalim mekanik te ashensoreve 2 pozita rroga fillestare 600 euro.
  3. Mirembajtes te objekteve 4 pozita rroga fillestare 300 euro.

Kërkohet që aplikuesi të ketë përvoj pune minimum 5 vite.

Kushtet e pagesës në bazë te marrëveshjes.

Kontrata fillestare 1 vjet.

Orari i punës : Hëne – Shtune prej ores 8 : 00  deri  17 : 00.

Per info me te hollesishme :   +38344343330.

Me Respekt : Buna Group sh.p.k

Shikime 4183
Kategoria Të tjera
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC