MAPEI

Mjeshter të Hidroizolimeve (4)

	 	 

Kompania Konstruktori sh.p.k - MAPEI dëshiron të zgjerojë stafin dhe kërkon

  • Mjeshter të Hidroizolimeve (4 vende)

Personat e interesuar mund të kontaktojnë drejtëpërdrejtë në nr. tel 044174297 apo 044163298 per caktimin e takimit.

 

 

Shikime 2705
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC