Fast Food 004

1 Kamarier, 1 Banakier

	 	 

Fast Food & Pizzeria 004 

Kërkon 1 Kamarier dhe 1 banakier me orar të plotë pune.


Të gjithë të interesuarit të lajmërohen cdo ditë pune nga ora 10;00 - 16;00  në numrin e telefonit:

Nr 
tel: 049600766 , ose ne facebook Fast Food 004 ( https://www.facebook.com/FF004/)

Adresa: Rruga: Holgen Petersen (Hyrja e spitalit  nga EULEX) në QKUK

Shikime 2002
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC