Super Viva

Teknolog i Ushqimit (Produkteve të brumit dhe ëmbëlsirave)

	 	 

Shikime 2663
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC