Reforma

Shitës në dyqan

	 	 

Reforma, kompania lidere në Kosovë për shitjen e pjesëve të veturave me një përvojë mbi 20 vite në industrinë e automobilizmit, operon me gjithësejt 5 pika të shitjes në Prishtinë, Pejë, Prizren, Ferizaj,
dhe Shkup të Maqedonisë. Reforma shpall konkurs për pikën e shitjes në Prishtinë në pozitën: Shitës në dyqan

Pozita: Shitës  (Dega Prshtinë)

Kërkesat:

  • Të ketë njohuri/përvojë në industrinë e shitjes së pjesëve të veturave
  • Të jetë i aftë të punojë në katalogun për kërkimin e pjesëve TecDoc
  • Të jetë I moshës 20-40 vjec
  • Diplomë universiteti ( E preferusheme )
  • Të disponojë patent shofer të kategorisë B
  • Të ketë aftësinë e të punuarit në grup
  • Të mos ketë vepra të hapura penale

Të gjithë të interesuarit CV mund ta dërgojnë në e-mail adresën: jobs@reforma-pr.com  në titull duhet shkruar pozita e punës për të cilën aplikoni. Afati I aplikimit është deri më datën 07.08.2020.
Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kompanisë do të kontaktohen!

Shikime 2973
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC