Komuna e Kamenicës

Udhëheqës i sektorit për siguri dhe emergjenca

	 	 

Shikime 1221
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Dardanë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC