StarLabs

QA Engineer (1 pozite)

	 	 

StarLabs eshte ne kerkim te 1 QA Engineer i cili do te kete pergjegjesi kryesore te krijoje testime automatike si dhe te testoje manualisht aplikacione te klientit dhe te raportoje problemet apo gabimet gjate zhvillimit.

Nese ke eksperience nga ndonjera nga keto te lutem apliko!

 • Eksperience ne RobotFramework ose cilendo Python Framework
 • Ekperience ne cfaredo framework per automatizim (duke perdore BDD)
 • Python kodim

Bonus:

 • Aftesi bazike ne Front End 
 • Aftesi bazike ne Backend 
 • Aftesi ne Wordpress
 • Aftesi ne React JS 

Kushtet minimale per aplikim:

 • Niveli i gjuhes angleze te jete i larte (nje nga kushtet kryesore)
 • Te perballoje pune dinamike ne baza ditore
 • Te kete vullnet per te mesuar
 • Saktesi dhe fokus ne pune

Shikime 16230
Kategoria Informatikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC