StarLabs

Full Stack Developer (3 pozita)

	 	 

StarLabs eshte ne kerkim te 3 Full Stack Developers te cilet kane aftesi ne Web teknologji. 

Pergjegjesite:

 • Mesimi sa me i shpejte i teknologjive qe klienti i StarLabs kerkon
 • Te punoje orare te plote
 • Te jete i hapur per teknologji te ndryshme ne web
 • Te komunikoje me klient direkt ne baza ditore
 • Te bashkepunoje me te gjithe antaret e ekipit
 • Te ndaje dijen me te tjeret

Aftesite:

 • Aftesi ne Front End (HTML, CSS, JS)
 • Aftesi ne Backend (PHP, MYSQL)
 • Aftesi ne Wordpress
 • Aftesi ne React JS (bonus) 
 • Niveli i gjuhes angleze te jete i larte (nje nga kushtet kryesore)
 • Te perballoje pune dinamike ne baza ditore
 • Te kete vullnet per te mesuar
 • Saktesi dhe fokus ne pune

Shikime 14415
Kategoria Informatikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC