Royal Mall

Sigurim për Qendër Tregtare

	 	 

Sigurim Për Qendër Tregtare

Royal Mall, Shpall konkurs pune për pozitën:

Punëtor për Sigurim

Kualifikimet:

  • Të ketë përvojë pune në sigurim,
  • Të ketë licencë për sigurim,
  • Të ketë gjendje të mire fizike dhe shëndetësore,
  • Të jetë komunikues,
  • Të kryej detyrat sipas udhëzimeve të menaxherëve

Lokacioni: Prishtinë (Rruga B)

Të gjithë të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit +38349940299 ose të dërgojnë CV në e-mail adresën info@royalmall-pr.com

Shikime 2690
Kategoria Sigurim
Skadon 5 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC