All Brands

Agjente të Shitjes me Gjuhë Shqipe

	 	 

Kompania All Brands hap konkurs për Agjente të Shitjes (zonjë) në Call Center të Gjuhës Shqipe.

Kualifikimet dhe kriteret:

  • Kërkohet vetëm njohja e gjuhës shqipe;
  • Shkollimi i mesëm;
  • Mosha 20 deri në 25 vjeç;
  • Komunikative dhe e gatshme të bashkpunoj në grup.

Koha e aplikimit është deri me datë 20/07/2020.

Të interesuarat le të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre se bashku me foto në email-in arianitragipi@gmail.com 

Shikime 3534
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC